Wysokotemperaturowy przemysłowy panel grzewczy na podczerwień RADIANT 18

Panel grzewczy podczerwieni - wysoko temperaturowa płyta promieniująca.
Moc 1800W
Gwarancja 5 lat
Gwarancja 5 lat
big_panel_przod
big_panel_czarny
big_panel_tyl
big_panel_bok
big_mocowanie
big_radiant_ar_1
big_radiant_ar_2
big_radiant_ar_3
Cena produktu
Cena brutto: 890,00 zł
Cena netto: 723,58 zł
Producent: Ogrzej.com.pl
Masz pytania?
Zadzwoń: 32 49 53 542
Szczegóły produktu

Podczerwone wysokotemperaturowe promieniujące panele przeznaczone są głównie do ogrzewania przemysłowego, hal, magazynów i struktur rolniczych. Mogą być używane w dowolnej konstrukcji o wysokości stropu 3,5 m do 10 m. Jest to najbardziej ekonomiczny z możliwych systemów ogrzewania dużych kubatur w sposób wymagający utrzymania ciągłego komfortu cieplnego. Element grzejny to ceramiczna płyta, specjalnie wykończona jeśli chodzi o powierzchnię grzewczą. Ta specjalna technologia umożliwia osiągnięcie absolutnie wyjątkowych, nieporównywalnych wartości w zakresie pobranej mocy oraz oddania jej jako ciepła do pomieszczenia. Podczerwone wysokotemperaturowe promieniujące panele dostępne są w mocach od 1,0 do 3,2 kW.Radiant

Dlaczego jesteśmy pewni naszych produktów? To proste. Jeżeli rozwiązanie konkurencyjne okaże się skuteczniejsze i wydajniejsze Klient ma prawo do zwrotu towaru i otrzymania pieniędzy.

PRZED DALSZYM OPISEM PRAGNIEMY ZWRÓCIĆ PAŃSTWA UWAGĘ NA NIERZETELNE INFORMACJE PRZEDSTAWIANE W SIECI, DOTYCZĄCE MOCY PANELI W STOSUNKU DO OGRZANEJ POWIERZCHNI. ABY OGRZEWANIE PODCZERWIENIĄ MIAŁO WYMIAR EKONOMICZNY, ORAZ PRZYNIOSŁO PAŃSTWU PEŁNE ZADOWOLENIE, NALEŻY KALKULOWAĆ ZAPOTRZEBOWANIE MOCY GRZEWCZEJ DLA:
1. SYSTEMU GŁÓWNEGO OD 30 DO 35 WATÓW NA METR SZEŚCIENNY,
2. SYSTEMU POMOCNICZEGO OD 12 DO 15 WATÓW NA METR SZEŚCIENNY.
OCZYWIŚCIE, ZAPRASZAMY DO KONTAKTU, CELEM PRZEDSTAWIENIA UCZCIWEJ I RZETELNEJ KALKULACJI DLA PAŃSTWA MIESZKAŃ, BIUR LUB DOMÓW.
 

 

W zestawie znajdą Państwo również 1 parę wsporników (2szt). Odchylane wsporniki umożliwiają instalację paneli pod kątem. Wsporniki mogą być wykorzystywane w instalacji zarówno dla stropów jak i ścian. Produkowane są w dwóch rodzajach.
 

mocowanie

 

Oprócz standardowego wykończenia powierzchni farbą proszkową o wysokiej wytrzymałości, oferujemy również płyty grzewcze wykonane ze stali odpornej na korozję. Takie panele przeznaczone są do ogrzewania obszarów, które stawiają większe wymagania trwałości paneli - na przykład obszary bardzo wilgotne lub miejsca, które są nasycone solą lub innymi substancjami agresywnymi.W naszej ofercie znajdziecie Państwo również inne panele z serii RADIUM o różnej mocy:
oraz panele z serii RADIUS:

 Zapawniamy preferencyjne raty
Copyright © 2018 Eko Energia. Wszelkie prawa zastrzeżone.