Wysokotemperaturowy przemysłowy panel grzewczy na podczerwień RADIUM 15 BLACK

Panel grzewczy podczerwieni - wysoko temperaturowa płyta promieniująca.
Moc 1500W
Wymiary: 1580 x 140 x 45 (mm)
big_c86a8685
big_c86a8690
big_c86a8699
big_th-autoservis
big_th-pracoviste
Cena produktu
Cena brutto: 1190,00 zł
Cena netto: 967,48 zł
Producent: Ogrzej.com.pl
Masz pytania?
Zadzwoń: 32 49 53 542
Szczegóły produktu

Podczerwone wysokotemperaturowe promieniujące panele przeznaczone są głównie do ogrzewania przemysłowego, hal, magazynów i struktur rolniczych. Mogą być używane w dowolnej konstrukcji o wysokości stropu 3 m do 10 m. Jest to najbardziej ekonomiczny z możliwych systemów ogrzewania dużych kubatur w sposób wymagający utrzymania ciągłego komfortu cieplnego. Element grzejny to ceramiczna płyta, specjalnie wykończona jeśli chodzi o powierzchnię grzewczą. Ta specjalna technologia umożliwia osiągnięcie absolutnie wyjątkowych, wartości nieporównywalnych w zakresie pobranej mocy i oddania jej jako ciepła do pomieszczenia. Podczerwone wysokotemperaturowe promieniujące panele dostępne są w mocach od 0,9 do 3,6 kW.


Dlaczego jesteśmy pewni naszych produktów? To proste. Jeżeli rozwiązanie konkurencyjne okaże się skuteczniejsze i wydajniejsze Klient ma prawo do zwrotu towaru i otrzymania pieniędzy.

 

 

Sposób mocowania - wysokotemperaturowe płyty grzejne


W zestawie znajdą Państwo również 1 parę wsporników (2szt). Odchylane wsporniki umożliwiają instalację paneli pod kątem. Wsporniki mogą być wykorzystywane zarówno dla stropów i ścian instalacji. Produkowane są w dwóch rodzajach.

 

PRZED DALSZYM OPISEM PRAGNIEMY ZWRÓCIĆ PAŃSTWA UWAGĘ NA NIERZETELNE INFORMACJE PRZEDSTAWIANE W SIECI, DOTYCZĄCE MOCY PANELI W STOSUNKU DO OGRZANEJ POWIERZCHNI.
ABY OGRZEWANIE PODCZERWIENIĄ MIAŁO WYMIAR EKONOMICZNY, ORAZ PRZYNIOSŁO PAŃSTWU PEŁNE ZADOWOLENIE, NALEŻY KALKULOWAĆ ZAPOTRZEBOWANIE MOCY GRZEWCZEJ DLA:
1. SYSTEMU GŁÓWNEGO OD 30 DO 35 WATÓW NA METR SZEŚCIENNY,
2. SYSTEMU POMOCNICZEGO OD 12 DO 15 WATÓW NA METR SZEŚCIENNY.

OCZYWIŚCIE, ZAPRASZAMY DO KONTAKTU, CELEM PRZEDSTAWIENIA UCZCIWEJ I RZETELNEJ KALKULACJI DLA PAŃSTWA MIESZKAŃ, BIUR LUB DOMÓW.

 

Oprócz standardowego wykończenia powierzchni, farbą proszkową o wysokiej wytrzymałości oferujemy również płyty grzewcze wykonane ze stali odpornej na korozję. Takie panele przeznaczone są do ogrzewania obszarów, które stawiają większe wymagania trwałości paneli - na przykład, obszary bardzo wilgotne lub miejsca, które są nasycone solą lub innymi substancjami agresywnymi.

 

Panel
W naszej ofercie znajdziecie Państwo również inne panele z serii RADIUM o różnej mocy:oraz panele z serii RADIUS:

 Zapawniamy preferencyjne raty
Copyright © 2018 Eko Energia. Wszelkie prawa zastrzeżone.