HYDRA Ceramiczny panel na podczerwień 750W PIASKOWY BRĄZ

Hydra to panel na podczerwień o froncie z cienkiego gresu porcelanowego, a dzięki ukształtowaniu obudowy wykorzystuje również naturalną konwekcję.
hydra-piaskowy-brąz-1
hydra-porcelanowy-panel-na-podczerwien-750
Cena produktu
Cena brutto: 2180,00 zł
Cena netto: 1772,36 zł
Producent: Thermal technology
Masz pytania?
Zadzwoń: 32 49 53 542
Szczegóły produktu

Hydra to panel na podczerwień o froncie wykonanym z cienkiego gresu porcelanowego, a dzięki ukształtowaniu obudowy, wykorzystuje również naturalną konwekcję. Grzejnik elektryczny Hydra jest w standardzie wyposażony we wtyczkę oraz przełącznik włącz/wyłącz, nie jest wyposażony w termostat.
Do grzejników Hydra można dokupić reling na ręczniki. Relingi dostępne w kolorze czarnym. Na jednym grzejniku może być zamontowane maksymalnie 1 reling.

Dostępne kolory: Czarny, Szary oraz Piaskowy brąz.

 

CECHY CERAMICZNEGO PANELU NA PODCZERWIEŃ HYDRA:

Łatwość instalacji, wystarczy tylko jedno gniazdko elektryczne.
• Brak połączenia do sieci wodociągowej.
• Nie wymaga konserwacji.
• Wysoka wydajność.
• Równomierny rozkład ciepła.

Nie zawiera żadnej szkodliwej Emisji Elektromagnetycznej

OBUDOWA
Obudowa jest wykonana z metalu, a front grzejnika z cienkiego porcelanowego gresu, wewnątrz znajduje się rezystor z włókna węglowego. Zastosowanie porcelanowego gresu umożliwia uzyskanie bardzo przyjemnej emisji ciepła.

WŁÓKNO WĘGLOWE
Włókno węglowe jest elastyczne, nie utleniające się, nie wytwarza szkodliwego pola elektromagnetycznego podczas przepływu energii elektrycznej, nie zmienia wymiarów podczas zmiany temperatury, nie następuje również zmiana wartości oporowych. Nie wymaga konserwacji. Jego wysoka rezystancyjność pozwala na znaczne oszczędności energii.

PODŁĄCZENIE DO SIECI ELEKTRYCZNEJ
Podłączenie do sieci odbywa się za pomocą zestawu zasilającego który podłączamy do jednego z ostatnich paneli na podczerwień HYDRA.


Nazwa

Moc

Wymiary

Waga

HYDRA 750

750 W

150 cm x 50 cm x 4 cm

13 kg

 Zapawniamy preferencyjne raty
Copyright © 2019 Eko Energia. Wszelkie prawa zastrzeżone.